Komunikaty


  • Szkolnastrona.pl i Przyjaciele zapraszają na parę świątecznych, ciepłych słów i uśmiechów! :)

Życzenia dla Państwa składają: Panie Iwona Wilk-Dudek i Małgorzata Kasprzak-Bawół - Administratorki Złotej Szkolnejstrony Roku 2014 oraz Pan Wojtek Syrocki z firmy RoboCAMP, uśmiechy przesyła Zespół Szkolnastrona.pl, a karteczki z życzeniami dostarczyły firmy: Funmedia, MegaMatma.pl oraz sieć kin Cinema City! :) Niech nastanie czas wypełniania świątecznych zadań, czyli:

 

1. Weźcie kredyt bliskich w ramiona.

 

2. Dajcie prezenty swój czas w prezencie.

 

3. Udekorujcie dom twarz uśmiechem.

 

4. Wyślijcie kogoś na zakupy światu dobrą energię! :)

 

5. Posłuchajcie przedswiątecznych narzekań poniższych, sympatycznych słów...

 

CZYTAJ WIĘCEJ

  • Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 5 w Zgorzelcu

15 grudnia, razem z Panem Wojtkiem Syrockim z firmy RoboCAMP, odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgorzelcu, w celu oficjalnego przekazania nagrody za Złotą Szkolnąstronę Roku 2014, którą jest pracownia robotyki. Najpierw przeprowadzone zostało krótkie szkolenie dla nauczycieli, a o 14 do sali komputerowej wkroczyły dzieci.

 

„Wasze Panie nauczycielki wygrały w konkursie na najlepszą stronę internetową” – rozpoczął swą przemowę Pan Wojtek. Na sali rozległo się szczere „łaaaał”. Następnie zapytał: „jak myślicie – robienie strony internetowej jest proste czy trudne?”

 

„Trudneeee” - wykrzyczały na całe gardełka dzieci. :)

 

czytaj więcej

  • Regularne obcowanie z kulturą razem ze Szkolnastrona.pl i Teatrem Groteska cz. 2

Wystarczyły na scenie: jeden stolik, dwa krzesła, prowadzący i niezwykła osobowość, a od razu zrobiło się magicznie. Takie wspomnienia towarzyszą nam ze spotkania z prof. Jerzym Stuhrem w ramach cyklu Kod Mistrzów, zainicjowanego przez Teatr Groteska z Krakowa. Profesor mówił, że „ciągle szpera w sobie”, my także życzymy Wam, żebyście poszperali w sobie i odnaleźli odpowiedź na pytanie: czy chcecie wychodzić z kina lub teatru z nadzieją? Zapraszamy do przeczytania przesłania, napisanego specjalnie dla naszych Internautów. Weźcie ciepłą, aromatyczną herbatę w dłonie i zatraćcie się na chwilę w poniższych, kulturalnych słowach.

 

czytaj więcej

  • Wspomnienia z kameralnego szkolenia w Częstochowie

5 grudnia 2014 roku, w naszej siedzibie w Częstochowie, odbyło się kameralne szkolenie pt. „Budowanie strony www placówki - o czym dobry Administrator wiedzieć powinien”, będące odpowiedzią na potrzeby osób, które uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, ale nie lubią szkoleń, na których pojawia się większa grupa ludzi. Zadbaliśmy, aby każdy uczestnik miał do dyspozycji własny komputer, ponieważ zależy nam, żeby nasze warsztaty nie były nudną teorią, a dobrą praktyką.

 

czytaj więcej

  • Strona miesiąca - listopad 2014

Żądni ciekawych tematów, spragnieni czegoś nowego, otwarci na nietuzinkowe pomysły, rozpoczynamy kolejną podróż po naszych stronach. Zauważyliśmy wiele świetnych serwisów, jednak największe wrażenie wywarła na nas witryna jednej ze Śląskich Szkół Jakości, na której odnaleźliśmy cytat: „Jakość jest jak piękno. Piękno zaś należy pielęgnować”. Z takim właśnie przesłaniem, wyśledzonym wśród bogatych treści, przystępujemy do snucia intrygującej opowieści o Publicznym Gimnazjum nr 1 w Pszczynie, którego stronę ogłaszamy stroną miesiąca - listopad 2014.

 

Dlaczego właśnie ta strona: www.pg1pszczyna.szkolnastrona.pl?

 

czytaj więcej