Komunikaty


  • Strona miesiąca - listopad 2014

Żądni ciekawych tematów, spragnieni czegoś nowego, otwarci na nietuzinkowe pomysły, rozpoczynamy kolejną podróż po naszych stronach. Zauważyliśmy wiele świetnych serwisów, jednak największe wrażenie wywarła na nas witryna jednej ze Śląskich Szkół Jakości, na której odnaleźliśmy cytat: „Jakość jest jak piękno. Piękno zaś należy pielęgnować”. Z takim właśnie przesłaniem, wyśledzonym wśród bogatych treści, przystępujemy do snucia intrygującej opowieści o Publicznym Gimnazjum nr 1 w Pszczynie, którego stronę ogłaszamy stroną miesiąca - listopad 2014.

 

Dlaczego właśnie ta strona: www.pg1pszczyna.szkolnastrona.pl?

 

czytaj więcej

  • Szkolnastrona.pl zaprasza na kameralne warsztaty z panelu przyszłości


UWAGA! ZOSTAŁY JUŻ TYLKO 3 MIEJSCA.


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA FAKTURY W STYCZNIU.

 

Uwielbiasz uczyć się nowych rzeczy, ale nie lubisz szkoleń, na których pojawia się większa grupa ludzi? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie. Kameralne, grudniowe szkolenie pt. „Budowanie strony www placówki - o czym dobry Administrator wiedzieć powinien”, na którym pojawi się tylko 6 osób.

 

Termin: 5 grudnia 2014 roku, piątek.

Miejsce: siedziba Szkolnastrona.pl w Częstochowie, przy ul. Warszawskiej 53.

Godziny szkolenia: 9-16.

Ilość miejsc: 6.

Cena: 367 zł brutto.

W cenie: serwis kawowy, obiadek oraz podręcznik „Elementarz Początkującego Administratora Szkolnej Strony”.

Ważne: każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji komputer, ponieważ nasze szkolenia to nie nudna teoria, a dobra praktyka.

 

Ilość miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekajcie, wykorzystajcie wiedzę naszych Trenerów i wypełnijcie poniższy


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI DLA ZAINTERESOWANYCH SZKOLENIEM UDZIELA AGNIESZKA NAWROT:

e-mail: agnieszka@szkolnastrona.pl

telefon: 882 054 205

  • Szkolnastrona.pl oraz sieć kin IMAX zapraszają nauczycieli na bezpłatny, przedpremierowy pokaz filmu: Lemury z Madagaskaru 3D

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową propozycję na jesienny, czwartkowy wieczór. Razem z siecią kin IMAX zabierzemy Was w egzotyczną podróż do miejsca, gdzie nie sięga wyobraźnia i sprawimy, że zatracicie się w świecie uroczych lemurów. Bowiem kto z nas choć raz w życiu nie rozpłynął się w zachwycie na widok tych słodkich małpiatek? ;)

 

czytaj więcej

  • Regularne obcowanie z kulturą razem ze Szkolnastrona.pl i Teatrem Groteska cz. 1

Niezwykle istotna w działaniu kulturowym i społecznym jest inspiracja. Młodzi ludzie błądzą w poszukiwaniu Autorytetów, gdyż osobowości dużego formatu wydają im się niedostępne. Zmieniamy ten stan rzeczy i wspólnie z krakowskim Teatrem Groteska rozpoczynamy prezentację wypowiedzi Mistrzów – Autorytetów intelektualnych i artystycznych na temat kultury, przygotowanych specjalnie dla naszych Internautów. Dzisiaj pozostawiamy Was z tekstem profesor Anny Polony, jednej z najwybitniejszych współczesnych polskich aktorek teatralnych i filmowych. Życzymy miłej lektury i chwili zadumy nad słowami, płynącymi prosto z pięknie kulturalnego serca.

 

czytaj więcej

  • Strona miesiąca - październik 2014

Szkoła to nie tylko budynek, czy dźwięk dzwonka. To przede wszystkim obszar, do którego uczniowie i nauczyciele powracają każdego dnia, tworząc niezwykłą historię wyjątkowego miejsca. Odzwierciedleniem tego, co dzieje się w placówce oraz promowaniem tego, co mądre, dobre i piękne powinna być strona internetowa. I taką właśnie wizytówką jest witryna Szkoły Podstawowej nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży, którą ogłaszamy stroną miesiąca – październik 2014! :)

 

Dlaczego właśnie ta strona: www.sp2chelmza.szkolnastrona.pl?

 

czytaj więcej