• Strona miesiąca - lipiec 2014

Na trasie wakacyjnych wędrówek proponujemy dzisiaj przystanek Zgorzelec. Gdy rok temu miałyśmy przyjemność wręczyć Zespołowi, redagującemu stronę Gimnazjum nr 3, wyróżnienie w Konkursie Szkolnastrona Roku 2013, czułyśmy ten ogromny potencjał, który niedawno wystrzelił ze zdwojoną siłą. Witryna zmieniła swój wygląd, a nowy panel do zarządzania treścią dał Wam jeszcze większe możliwości, które wykorzystaliście w stu procentach. Na widok Waszej strony nasze buźki uśmiechają się od ucha do ucha! O tak się uśmiechają: :D.

Dlaczego właśnie ta strona: gim3zgorzelec.szkolnastrona.pl?

Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Słonecznych pomysłów i tak radosnego zapału

życzy wszystkim Zespół Szkolnastrona.pl :)

• Strona miesiąca - czerwiec 2014

Strona Miejskiego Przedszkola nr 32 w Częstochowie powstała 21. maja 2014 roku i momentalnie zdobyła nasze serca. Duża w tym zasługa ludzi, którzy stoją za jej sukcesem. Bowiem to pracownicy, wraz z dziećmi i rodzicami, tworzą przyjazne miejsce, w którym każdy z nas poczułby się doceniony, zauważony i szczęśliwy, a witryna tej placówki jest wypadkową ich kreatywnego myślenia, życzliwości oraz bogactwa wydarzeń przedszkolnych.

Dlaczego właśnie ta strona: mp32czestochowa.szkolnastrona.pl?

Zapraszamy do przeczytania artykułu i życzymy miłych wakacji! :)

• Strona miesiąca - maj 2014

Zabieramy Was dzisiaj w majową podróż palcem po klawiaturze, na „małe Conieco”, do Gminnego Przedszkola „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie, w którym Maleństwa, Króliczki, Kłapouszki, Tygryski i Puchatki tworzą bajeczną historię, wiernie przekazywaną światu za pośrednictwem strony internetowej. Już na pierwszy rzut oka widać ciepłe, prawdziwe i przystępne podejście kadry, która stworzyła niezwykłą, internetową przestrzeń wylewającą miodek na nasze informatyczne serca.

Dlaczego właśnie ta strona: gppeclin.szkolnastrona.pl?

• Dzień Pięknego Kulturalnego

Piękny Kulturalny to człowiek, który nie godzi się na formę i treść kultury kreowanej przez mass media. To ktoś, kto dostrzega potrzebę odbudowania kulturalnego potencjału naszego kraju i chętnie zaangażuje się w skuteczne działania pro kulturowe. To każda Pani od języka polskiego, która wyrusza z nami na poszukiwanie wartościowych, inspirujących książek. To ciekawy świata i zmęczony językiem celebrytów Adam z klasy III c. To Ania, z którą chodzimy na angielski, szukająca autorytetu by móc garściami czerpać z jego mądrości. Tak naprawdę to ja, to Ty.

Przeczytajcie dzisiejszą kartkę z kalendarza i dołączcie do SPISU POWSZECHNEGO LUDZI KULTURALNYCH, to nic nie kosztuje, a daje tyyyle satysfakcji. :) Pokażmy, że ludzi kulturalnych jest więcej niż nam się wydaje, niech wszyscy usłyszą nasz głos.

• Strona miesiąca - kwiecień 2014

Pomiędzy dwoma jeziorami: Drawsko i Czaplino... w uroczym zakątku województwa zachodniopomorskiego... istnieje niewielkie miasteczko o wdzięcznej nazwie Czaplinek. W tym malowniczym miejscu mieści się szkoła, która „posiada niezwykłą wolę życia”, a „jej siła wypływa z tego, że nauczyciele, uczniowie i absolwenci noszą ją w swoich sercach i umysłach”. Idealnym odzwierciedleniem tych słów jest strona tej placówki - Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku - i właśnie dzisiaj pragniemy pokazać ją światu, przyznając jej tytuł strony miesiąca – kwiecień 2014. :)

Dlaczego właśnie ta strona: zsczaplinek.szkolnastrona.pl?

Zapraszamy do przeczytania aktualności: Strona miesiąca - kwiecień 2014

| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |