• Strona miesiąca - sierpień 2014

Wzięliśmy do ręki naszą niezawodną myszkę i odnaleźliśmy dzięki niej: „zaczarowaną szkołę, zaczarowane dzieci i zaczarowaną 60-tkę”. Tym razem to tradycje, klimat strony i nawiązanie do korzeni polskiej historii wzbudziły nasz największy podziw i szacunek. Dlatego tytuł strony miesiąca - sierpień 2014 przyznajemy najstarszej szkole na warszawskiej Pradze, czyli Szkole Podstawowej nr 60 im. Powstania Listopadowego, która jest placówką dla Małych (jeszcze) lecz Wielkich (z czasem).

Dlaczego właśnie ta strona: sp60warszawa.szkolnastrona.pl?

Zapraszamy do lektury! :)

Z życzeniami radosnego powrotu w szkolne i przedszkolne mury,

Zespół Szkolnastrona.pl

• Szkolnostronewsik nr 1/2014 - "Prace Jury"

Zbliża się okres przyjemnego manewrowania butami wśród kolorowych, jesiennych liści, a to znak, że czas rozstrzygnięć w Konkursie Szkolnastrona Roku 2014 nadchodzi wielkimi susami. Z tej okazji postanowiliśmy uruchomić specjalny miniserwis informacyjny - Szkolnostronewsik, który będzie informował o nowościach, związanych z konkursem. Śledźcie pilnie naszą stronę i Facebooka, a będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Co pojawi się w Szkolnostronewsiku? Zapraszamy do przeczytania artykułu Szkolnostronewsik nr 1/2014 na naszej konkursowej stronie: www.konkurs.szkolnastrona.pl

• Strona miesiąca - lipiec 2014

Na trasie wakacyjnych wędrówek proponujemy dzisiaj przystanek Zgorzelec. Gdy rok temu miałyśmy przyjemność wręczyć Zespołowi, redagującemu stronę Gimnazjum nr 3, wyróżnienie w Konkursie Szkolnastrona Roku 2013, czułyśmy ten ogromny potencjał, który niedawno wystrzelił ze zdwojoną siłą. Witryna zmieniła swój wygląd, a nowy panel do zarządzania treścią dał Wam jeszcze większe możliwości, które wykorzystaliście w stu procentach. Na widok Waszej strony nasze buźki uśmiechają się od ucha do ucha! O tak się uśmiechają: :D.

Dlaczego właśnie ta strona: gim3zgorzelec.szkolnastrona.pl?

Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Słonecznych pomysłów i tak radosnego zapału

życzy wszystkim Zespół Szkolnastrona.pl :)

• Strona miesiąca - czerwiec 2014

Strona Miejskiego Przedszkola nr 32 w Częstochowie powstała 21. maja 2014 roku i momentalnie zdobyła nasze serca. Duża w tym zasługa ludzi, którzy stoją za jej sukcesem. Bowiem to pracownicy, wraz z dziećmi i rodzicami, tworzą przyjazne miejsce, w którym każdy z nas poczułby się doceniony, zauważony i szczęśliwy, a witryna tej placówki jest wypadkową ich kreatywnego myślenia, życzliwości oraz bogactwa wydarzeń przedszkolnych.

Dlaczego właśnie ta strona: mp32czestochowa.szkolnastrona.pl?

Zapraszamy do przeczytania artykułu i życzymy miłych wakacji! :)

• Strona miesiąca - maj 2014

Zabieramy Was dzisiaj w majową podróż palcem po klawiaturze, na „małe Conieco”, do Gminnego Przedszkola „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie, w którym Maleństwa, Króliczki, Kłapouszki, Tygryski i Puchatki tworzą bajeczną historię, wiernie przekazywaną światu za pośrednictwem strony internetowej. Już na pierwszy rzut oka widać ciepłe, prawdziwe i przystępne podejście kadry, która stworzyła niezwykłą, internetową przestrzeń wylewającą miodek na nasze informatyczne serca.

Dlaczego właśnie ta strona: gppeclin.szkolnastrona.pl?

| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |