Komunikaty


  • Szkolnastrona + MegaMatma = potęga wspólnej zniżki!

Ciekawe i nowoczesne nauczanie matematyki jest w zasięgu Twojej placówki. Tylko ze Szkolnastrona.pl uzyskasz w MegaMatma.pl 5% rabatu od cen podanych poniżej:

 

Pakiet 3 miesięczny (30 kodów) = 380 zł

Pakiet 6 miesięczny (30 kodów) = 695 zł

Pakiet 1 rok (30 kodów) = 1341 zł

Pakiet 2 letni (30 kodów) = 2064 zł

Pakiet 3 letni (30 kodów) = 2388 zł

Pakiet 5 letni (30 kodów) = 2988 zł

 

czytaj więcej

  • Dzień Ziemi 2015

Czy wiecie skąd pochodzą produkty, których na co dzień używacie? W co są pakowane? Jaką drogę pokonały, żeby trafić do sklepów? Dowiecie się tego 22 kwietnia w kinach Cinema City/IMAX, dzięki akcji Dzień Ziemi 2015, której patronuje szkolnastrona.pl! :)

 

czytaj więcej

  • Strona miesiąca - marzec 2015

Czy można obojętnie przemknąć obok strony Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie, która zaprasza do zapoznania się ze swoją historią w taki oto sposób: „To nasze, Jedynkowe, wirtualne miejsce spotkań. Zaglądając tutaj dowiesz się, co nas zajmuje, z czego się cieszymy, komu pomagamy i jakie są nasze plany. W zakładce "Co w klasach piszczy" pozwolimy Ci pozaglądać na nasze lekcje, możesz nam towarzyszyć w wycieczkach i zabawach. Zaglądając na blogi poznasz nasze pasje, a w "Poczcie Belfrów Naszych" spotkasz uśmiechniętych nauczycieli. Nie zapomnij zajrzeć do zakładki "Weź udział w konkursie" - na pewno znajdziesz tam coś dla siebie! Strona, choć prowadzona przez cały sztab administratorów, to jednak tylko namiastka naszego szkolnego życia, zatem - zapraszamy do Jedynki w realu :-)!”? Odpowiadamy: nie można! :)

 

Co nas zauroczyło na stronie www.sp1olawa.szkolnastrona.pl?

 

czytaj więcej

  • Strona miesiąca - luty 2015

„Pomalujmy melodią świat, Pełen ciepła, miłości, bez wad. Tam, gdzie uśmiech na twarzach gości, Świat dobroci i uczciwości, I utwórzmy piękną krainę, W której nasz cel nigdy nie zginie.” Zgodnie ze słowami hymnu placówki, Szkole Podstawowej nr 1 w Luboniu im. Bł. Edmunda Bojanowskiego, o której mowa, udało się stworzyć takie miejsce w sieci.

 

Niniejszym mamy przyjemność ogłosić, że tytuł strony miesiąca – luty 2015 przyznajemy witrynie:

 

sp1.lubon.szkolnastrona.pl za systematyczność w prowadzaniu aktualności i dbałość o uzupełnienie serwisu istotnymi informacjami. Wszystko doprawione jest życzliwością, niezwykłością i szacunkiem do drugiego człowieka, aż miło poczytać. :)

 

czytaj więcej

  • Konkurs "Spotkania ze Smoczą Buźką 2015"

Z wiosną w szkolnastrona.pl i w Teatrze Groteska zawsze idzie nowe, ale w tym roku nie idą, a nadchodzą smoki! ;) Słyszycie jak tuptają swoimi wielkimi, zielonymi stopami? Taki wstęp oznacza, że a) zbliża się krakowska Wielka Parada Smoków oraz b) (tu niespodzianka) rusza konkurs fotograficzno-plastyczny „Spotkania ze Smoczą Buźką 2015". Zanim rozpoczniemy prezentację smoczych, instruktażowych filmików, podajemy najważniejsze informacje.

 

czytaj więcej