Komunikaty


  • Najnowsze wieści od szkolnastrona.pl

Na dwa dni przed uroczystym rozstrzygnięciem konkursu Szkolnastrona Roku 2014 zachęcamy do przeczytania:

 

Szkolnostronewsika nr 8/2014 - "Fun z Funmedia! ;)" oraz Szkolnostronewsika nr 9/2014 - "Bezpiecznie z Kasperskym!"

 

Do zobaczenia w Warszawie! :)

  • Kongres Edukacja i Rozwój 22-23 października 2014

Wszystkim naszym gościom, wybierającym się na Kongres Edukacja i Rozwój oraz na rozdanie nagród w Konkursie Szkolnastrona Roku 2014 przypominamy o wypełnieniu FORMULARZA REJESTRACJI.

 

Prezentujemy także godzinowy program Kongresu.

 

UWAGA: punkty oznaczone kolorem pomarańczowym są dostępne tylko dla osób, które wykupiły uczestnictwo w XVI Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół. Udział w pozostałej części programu jest bezpłatny.

 

Widzimy się w dniach 22-23 października 2014 roku w Hotelu Gromada Airport w Warszawie, przy ul. 17 stycznia 32. Drugiego dnia Kongresu o godz. 14:00 w sali rubinowej nastąpi rozstrzygnięcie Konkursu Szkolnastrona Roku 2014.

  • Szkolnostronewsik nr 7/2014 - "Złota Szkolnastrona Roku 2014 oraz Strona z Uśmiechniętą Buźką 2014 chodzą do kina Cinema City! :)"

Z przyjemnością informujemy, że nasz Partner - sieć kin Cinema City zaprosi do kina administratora najlepszej szkolnej i przedszkolnej strony, wraz z grupą 25 wybranych przez niego uczniów i przedszkolaków, najbardziej aktywnych przy tworzeniu strony. :)

 

czytaj więcej

  • Szkolnostronewsik nr 6/2014 - "Poznaj e-zasoby MegaMatma.pl"

Buźki nam się cieszą na wieść o kolejnym Partnerze, który postanowił nagrodzić nasze najlepsze strony! Korzystając z powiedzenia umiesz liczyć - dopiszemy rozwiązanie - licz na Szkolnastrona.pl z MegaMatmą! ;)

 

Z radością zawiadamiamy, że firma MegaMatma.pl zaprosi nasze szkoły do skorzystania z matematycznych e-zasobów:

  • Złota Szkolnastrona Roku 2014 otrzyma pakiet 30 dostępów na 1 rok
  • Srebrna Szkolnastrona Roku 2014 otrzyma pakiet 15 dostępów na 1 rok
  • Brązowa Szkolnastrona Roku 2014 otrzyma pakiet 5 dostępów na 1 rok
  • plus pakiet 10 dostępów na 1 rok w jednej z pozostałych kategorii, której wyniki póki co owiane są tajemnicą. :)

czytaj więcej

  • Szkolnostronewsik nr 5/2014 - "RoboCAMP - nauka, zabawa, pasja."

Rozpoczynamy prezentację Partnerów, dzięki którym będziemy mogli uhonorować nasze najlepsze szkolne i przedszkolne strony cennymi nagrodami. Dzisiaj przedstawimy Państwu firmę: RoboCAMP, która ufunduje szkole podstawowej, zajmującej najwyższe miejsce w kategorii Złota, Srebrna, Brązowa Szkolnastrona Roku 2014, pracownię robotyki LEGO dla dzieci 8-10 lat wraz z rocznym programem dydaktycznym przygotowanym przez RoboCAMP!


Zobaczcie jak roboty same ożywają w rękach dzieci - a wszystko to podczas świetnej zabawy, od której trudno się oderwać! :)