Komunikaty


  • Tournee szkoleniowe 2015

Chcesz, aby Twoja strona internetowa przyciągała odbiorców jak magnes? Interesuje Cię jak można wykorzystać wszystkie możliwości panelu przyszłości, żeby zarządzać serwisem w mistrzowski sposób? Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić witrynę, aby miała szansę zdobyć tytuł Złota Szkolnastrona Roku?

 

Na te i wiele innych pytań odpowiemy na szkoleniu „Budowanie strony www placówki - o czym dobry Administrator wiedzieć powinien”. Oto miejsca, w których pojawimy się w najbliższym czasie:

 

20.02.2015 – Opole

27.02.2015 – Częstochowa

20.03.2015 – Warszawa

17.04.2015 – Kielce

22.05.2015 – Poznań

12.06.2015 – Kraków

10.07.2015 – Olsztyn

 

CZYTAJ WIĘCEJ

  • Strona miesiąca - grudzień 2014

Padał śnieg, puszysty śnieg, za oknem zaistniała piękna zima. Dlatego nasza myszka komputerowa wybrała się w comiesięczną, internetową podróż na sankach. Ślizgała się po wielu witrynach, jednak na dłużej zaparkowała na stronie Zespołu Szkół w Koniecpolu. „Naprawdę miło było być w miejscu, w którym uczniowie stają się współodpowiedzialni za funkcjonowanie szkoły” – wspomina i merda radośnie z zachwytu kabelkiem.

 

Dlaczego właśnie ta strona: www. zs1koniecpol.szkolnastrona.pl?

 

czytaj więcej

  • Szkolnastrona.pl i Przyjaciele zapraszają na parę świątecznych, ciepłych słów i uśmiechów! :)

Życzenia dla Państwa składają: Panie Iwona Wilk-Dudek i Małgorzata Kasprzak-Bawół - Administratorki Złotej Szkolnejstrony Roku 2014 oraz Pan Wojtek Syrocki z firmy RoboCAMP, uśmiechy przesyła Zespół Szkolnastrona.pl, a karteczki z życzeniami dostarczyły firmy: Funmedia, MegaMatma.pl oraz sieć kin Cinema City! :) Niech nastanie czas wypełniania świątecznych zadań, czyli:

 

1. Weźcie kredyt bliskich w ramiona.

 

2. Dajcie prezenty swój czas w prezencie.

 

3. Udekorujcie dom twarz uśmiechem.

 

4. Wyślijcie kogoś na zakupy światu dobrą energię! :)

 

5. Posłuchajcie przedswiątecznych narzekań poniższych, sympatycznych słów...

 

CZYTAJ WIĘCEJ

  • Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 5 w Zgorzelcu

15 grudnia, razem z Panem Wojtkiem Syrockim z firmy RoboCAMP, odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgorzelcu, w celu oficjalnego przekazania nagrody za Złotą Szkolnąstronę Roku 2014, którą jest pracownia robotyki. Najpierw przeprowadzone zostało krótkie szkolenie dla nauczycieli, a o 14 do sali komputerowej wkroczyły dzieci.

 

„Wasze Panie nauczycielki wygrały w konkursie na najlepszą stronę internetową” – rozpoczął swą przemowę Pan Wojtek. Na sali rozległo się szczere „łaaaał”. Następnie zapytał: „jak myślicie – robienie strony internetowej jest proste czy trudne?”

 

„Trudneeee” - wykrzyczały na całe gardełka dzieci. :)

 

czytaj więcej

  • Regularne obcowanie z kulturą razem ze Szkolnastrona.pl i Teatrem Groteska cz. 2

Wystarczyły na scenie: jeden stolik, dwa krzesła, prowadzący i niezwykła osobowość, a od razu zrobiło się magicznie. Takie wspomnienia towarzyszą nam ze spotkania z prof. Jerzym Stuhrem w ramach cyklu Kod Mistrzów, zainicjowanego przez Teatr Groteska z Krakowa. Profesor mówił, że „ciągle szpera w sobie”, my także życzymy Wam, żebyście poszperali w sobie i odnaleźli odpowiedź na pytanie: czy chcecie wychodzić z kina lub teatru z nadzieją? Zapraszamy do przeczytania przesłania, napisanego specjalnie dla naszych Internautów. Weźcie ciepłą, aromatyczną herbatę w dłonie i zatraćcie się na chwilę w poniższych, kulturalnych słowach.

 

czytaj więcej